Projektowanie wnętrz

Jak wygląda współpraca z nam?

Jesteśmy otwarci na wszelkie możliwości współpracy. Jeśli masz swój pomysł, pomożemy Ci w zrealizowaniu go. Zarówno pod względem projektu jak i stworzenia mebli. Nie przychodzi Ci nic do głowy i chcesz czegoś nowego, czegoś lepszego, ale nie jesteś do końca pewny co to jest? To także żaden problem, pozwól nam zaproponować Ci jakieś rozwiązanie, a na pewno sprostamy Twoim oczekiwaniom!

Słowa nie zawsze mówią wszystko, więc najlepiej jak odwiedzisz po prostu naszą galerię i sam zobaczysz jak wyglądają nasze projekty. Zachęcamy do sprawdzenia zdjęć wnętrz zaprojektowanych przez nas!

przejdź do kontaktu

Co możemy ci zaoferować?

Jeśli szukasz kogoś kto sprawi, że wnętrze Twojego pokoju, kuchni, czy mieszkania będzie wyglądać obłędnie to nie mogłeś lepiej trafić. Dlaczego? Przede wszystkim nasza firma nie zajmuje się jedynie projektowaniem. Wraz z projektami tworzymy meble, które idealnie pasują do zaplanowanego wcześniej wyglądu pomieszczenia. Minimalizm, stonowane kolory, perfekcjonizm to cechy, których możesz oczekiwać po projekcie, który dla Ciebie stworzymy!

Potrzebujesz jedynie projektu? Nie ma sprawy! Chciałbyś, abyśmy kompleksowo wykonali dla Ciebie całe pomieszczenie zaczynając od pomysłu na wykonaniu kończąc? To jeszcze lepiej! Napisz lub zadzwoń do nas i zdradź nam swój pomysł na wnętrze, a my według wytycznych zajmiemy się resztą tworząc dla Ciebie perfekcyjne wnętrze.

zobacz galerię zdjęć